Przejdź do treści

Dlaczego Europa postuluje Grecji?

class="content-singular content-single">

17-19 maja – Europejskie Dni Marszu – Frankfurt

14 maja 2012komentarze (2) Główna, Wydarzenia

17-19 maja chciane są ogólnoeuropejskie protesty we Frankfurcie przeciwko katastrofalnym rozwiązaniom aplikowanym Grecji zaś swoistych terenom europejskim, postępującej polaryzacji obywatelskiej oraz wartościom zniesienia demokratycznych procedur powstających z uchwale dokonywanych przez Trojke (Unię Europejską, Europejski Bank Główny i Ogólny Fundusz Walutowy)

Dni protestu montowane są jako akcent harmonie ze całkowitymi w Europie, którzy sprzeciwiają się polityce rządu kryzysowego Unii Europejskiej.

Jak piszą organizatorzy:

„17 maja rozpoczynamy okupację parków także ostatecznych placów Frankfurtu, gdzie wykreujemy przestrzeń do dyskusji oraz restrukturyzacji doświadczeń. 18 maja, zarazem spośród moc celów miasta, rozpoczniemy spacer na okolicę gospodarczą miasta – swym charakterem stanowi głębokie zablokowanie siedziby Lokalnego Banku Decyzyjnego i następujących maszynie ekonomicznych również uniemożliwienie ich obowiązywania. 19 maja pragniemy wyrazić naszą odporność podczas wspólnej demonstracji tak, żebym jacykolwiek dowiedzieli się, iż nie dopuścimy na niszczenie swoich społeczeństw przez światowe firmy finansowe.”

Plan buntów we Frankfurcie:

16 maja – Wjazd do centra, impreza podczas sympozjum rady Lokalnego Banku Centralnego
17 maja – Okupacja dzielnicy finansowej, zastania także dyskusje
18 maja – Blokada stolice Lokalnego Banku Ważnego i najważniejszych banków w mieście
19 maja – Główna demonstracja antykryzysowa

 

>YouTube Preview Image

 

Więcej informacji
 

Powiązane wpisy

Trackbacki

Nie ma jeszcze trackbacków do tego wpisu.

Komentarze

  1. >Andrzej Maj 19, 2012

    Aktualnie jestem we Frankfurcie w podróży służbowej. Protesty są agresywne. Nie czuję się bezpiecznie w mieście. Przedwczoraj nie udało się przejść przez stare miasto ze względu na protestujących przepychających się z policją i lejąych farbą. Nastawia to negatywnie do tych ludzi i sprawy, dla której walczą.

  2. >Teresa Stachurska Maj 16, 2012

    Podałam dalej – .

Skomentuj

Musisz być zalogowany, by móc komentować.