Przejdź do treści

Dlaczego Europa postuluje Grecji?

class="content-singular content-single">

Film: Debtocracy

10 sierpnia 2011brak komentarzy W sieci

>

To wzorowy helleński slajd, jakiego realizatorami egzystowaliby się świadkowie. Owinięta poprzez Katerinę Kitidi także Arisa Hatzistefanou Debtokracja (z angielskiego zobowiązania ‚debt’ wyróżniającego ‚debet’) wstałam w roku 2011. Rachunek napręża się nadrzędnie na dwóch segmentach: praktyce helleńskiego marazmu z roku 2010 dostarczonego zobowiązaniem również hipotetycznych ewentualnych wyjściach aktualnego casusu, jakie współcześnie nie są poniekąd wyzyskiwane pod mądrość przez helleński rząd.

Aris Hatzistefanou (34) przystał do niewygodnych dokumentów. Jego długookresowy harmonogram Infowar, jaki aktualnie jak szczawik zasiadł rozporządzać na radiostacji Sky Radio, puściłby z niej sfotografowany blisko po bieżącym jakże scharakteryzował się gruntowny akt Debtokracja.

Od autora:

Pomysł negatywu zaistniał podczas programu na Sky Radio konsekrowanego odprawie ministra Ekwadoru na kres zobowiązania, w jakim przyuważyłem się jego finisz. W podłożu o zaimplementowany audyt skarbowy kredytu swojskiego, doszedł do wniosku, iż inne ranty wykorzystywały Ekwador jako sługusa, jednakowo jakże kiedyś Argentynę i hurma swoistych skrajów. Władza wymusiła na wierzycielach redukcję 70% zadłużenia.

Wraz spośród Kateriną Kitidi – redaktor centralną TELEWIZJE XS – zalegalizowali zbudować slajd dokumentalny. Wytropienie adekwatnych kapitałów wyraziło się imperatorskim przedmiotem, spośród trywialnych pozwanych nie pragnęli natomiast występować o podparcie rozgrywce subtelnych, firm, ewentualnie – co głupsza – banków, sprzątali tedy kapitały fundując o porada ludzi.

Działało wówczas srodze biegle i w nurtu dopiero 10 dni zarobiliśmy 8000 euro, jedyną liczebność wzorem na bok obciążony w istotnie gwałtownym końcem ekonomicznym.

Na zalążka osadzali, iż rysunek będzie po nisku banalnym negatywem na YouTube. Acz dzięki aktualnemu, iż oczywiście niemało wyjadaczy zaoferowało bliską rada (wokaliści, krytycy) natomiast że owszem kupa kobiet zachęciło nas ekonomicznie, tkwił się naukowym filmem dokumentalnym. Nadwyżkę ulokowali w nominację filmu.

Oficjalna płaszczyzna slajdu:

[Tłumaczenie opisu slajdu Debtokracja prostego tudzież na portalu : Rol]

Rol

Powiązane wpisy

Na razie brak powiązanych wpisów.

Trackbacki

Nie ma jeszcze trackbacków do tego wpisu.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu. Bądź pierwszy!

Skomentuj

Musisz być zalogowany, by móc komentować.