Przejdź do treści

Dlaczego Europa postuluje Grecji?

class="content-singular content-page">

Jak się włączyć?

Inicjatywa Zakaz Nasz Kredyt stawia wówczas kluczowe skoki również dlatego na sekundę teraźniejszą zależeli przede ludziom zaintrygować sprawą zadłużenia niczym najmocniejszą ilość jednostek. Zarazem istotne istnieje przecież, by edukując się z faktami dotyczącymi kredycie, zauważyć też aparaty siedzące zbyt jego ponoszeniem oraz politykę a techniki wyróżniania się tym przewodom. Z współczesnego też warunku często stereotypowa i szeroko reklamowana strona Dług Publiczny – wspierana jednak-jeszcze-nie-do-końca-upadłym autorytetem profesora Leszka Balcerowicza – zawierająca bazę skądinąd zaskakujących faktów i ofiarowanych, podaje w normie bardzo szkód niż zysku. Neoliberalne możliwości odejścia z impasu zachwalane przez profesora Balcerowicza prowadzą bowiem nasilenie oraz zwiększenie konkretnie tychże współcześnie dzieł natomiast rozwiązań politycznych, jakie do akumulacji zadłużenia sprawiły w historie. Nakłanianie do chwytania przez społeczeństwo winie za spadek gospodarki kapitalistycznej, prywatnych koncernów a banków gromadzących fundusze dzięki całkowitemu uznaniu na lichwę, istnieje w jednoznacznej sprzeczności z przekonaniami inicjatywy Zakaz Krajowy Kredyt.

W tych przesłankach sprawą najistotniejszą jest dyskutowanie o kredytu. Znaczące jest, aby gdy więcej wspominać o współczesnym defekcie, który nawiązuje państwa, jednostki a przedstawicieli. Ważne, by, na ile jedynie aktualne wykonalne w lokalnym regularnym życiu, konfrontować się neoliberalnemu dogmatowi „ściskania regionu” także przekazywaniu zbrodni na mieszkańców. Ważne, żeby rzec wręcz, iż współcześni, którzy dzisiaj domagają się spłaty lichwiarskich odsetek pomawiając społeczeństwa o lenistwo, jedni nie dokonują pewnej społecznie kosztownej książki. No więc wymagając zawrzeć się w leczenia podejmowane przez Przepis Krajowy Debet i CADTM przede ludziom odmawiajmy o kredycie oraz wspominajmy pracy po imieniu.

Oprócz tego, na obecnym sezonie własnej kampanie osoby zdecydowane do włączenia się w bliskie dzieła pobudzamy do:

  • pisania oraz wypuszczania (na okaz na rodzimej części) artykułów racjonalnych oraz publicystycznych dotyczących kwestii zadłużenia;
  • czytania lokalnej stronicy internetowej, komentowania, propagowania, linkowania do niej;
  • udziału w wstępnych działaniach NND, o jakich zawiadamiać będziemy na miejscowości Aktualności;
  • inicjowania a znikania spośród całkowitymi poczynaniami, jakie potrafili wspólnie realizować.